خبر های فوری و مهم از سراسر وب

تبلیغات
تبلیغات

منوهای سایت

ابر برچسب ها

  خبرنامه

  عضویت

  نام کاربري :
  رمز عبور :

  راهنمای خرید لباس نوزاد

  4 نکته مهم که هنگام خرید لباس نوزاد باید در نظر بگیرید!

  نکات مهم هنگام خرید لباس نوزاد

  تبریک می گویم! شما می خواهید یک بچه داشته باشید. این کودک گرانبهاترین هدیه ای است که تاکنون دریافت کرده اید. شما نمی توانید صبر کنید تااول فرزندتان بدنیا بیاید و بعد لباس بخرید. هنگام خرید لباس نوزاد، می خواهید اطمینان حاصل کنید که کودک شما در لباس راحت و آسوده باشد. شما همچنین دوست دارید که کودک در هر لباسی که می پوشد احساس سبکی و راحتی کند.

  با وجود بسیاری از مدل ها، مارک ها و پارچه های لباس کودک در بازار، انتخاب یک لباس مناسب برای نوزاد پسر یا دختر شما ممکن است بسیار طاقت فرسا باشد. شما شروع می کنید تا از والدین، ​​همسر، همسایه ها، دوستان، گوگل، دانشگاه و شخصی که در کنارتان نشسته است کمک بگیرید. سپس خود را با بیش از حد اطلاعات و شاید توصیه های متناقض در می یابید.

  برای لذت بخش تر شدن خرید لباس نوزاد برای شما، ما در تیم اخبار مهم تصمیم گرفتیم 6 نکته مهم که باید هنگام خرید لباس نوزاد به یاد داشته باشید را بیان کردیم. با ما همراه باشید.

  1. جنس پارچه

  جنس لباس نوزاد اولین و مهم ترین معیار برای خرید شما باید باشد. گاهی ممکن است زیبایی یک لباس شما را خیره کند، اما باید بدانید که جنس پارچه در درجه اول اهمیت قرار دارد. پوست کودکان به علت لطیف بودن ممکن است نسبت به لباسی که برایش میخرید حساسیت نشان دهد و مشکلاتی را ایجاد کند. سعی کنید همیشه لباس برند اصل بخرید. ما در این مورد سایت کارترزلند به نشانی cartersland.com را به شما معرفی میکنیم که بسیار مطمئن و با انصاف هستند. (منبع)

  نوزادان، به ویژه نوزادان تازه متولد شده، پوست بسیار حساسی دارند. بنابراین، هنگام خرید لباس نوزاد، بیشتر والدین ترجیح می دهند لباس های پنبه ای را انتخاب کنند. با این وجود گزینه های دیگری نیز وجود دارد که پایدار و صاف ابریشمی است که برای لباس کودک مناسب است. این پارچه ها از طبیعت هستند و یا از منابع طبیعی گرفته شده اند و خواص خوبی برای ایجاد تناسب مناسب برای لباس کودک دارند. از رنگهای روشن پرهیز کنید زیرا ممکن است حاوی مواد فلورسنت باشند.

  1. ایمنی لباس

  این مورد بخصوص برای والدینی که پرمشغله هستند بسیار مهم است. هر ساله میلیون ها لباس کودک به دلیل عدم رعایت موارد ایمنی نابود میشوند. حواستان باشد ترجیحا لباس کودکی که میخرید وسایل زینتی مانند دکمه، زنگوله، قلاب و ... نداشته باشد، چراکه این موارد میتواند خفگی ایجاد کند.

  1. سایز لباس نوزاد

  اطمینان حاصل کنید که سایز لباس نوزاد متناسب با آنها باشد و به کودک احساس راحتی دهد. انتخاب لباس چسبنده برای نوزاد میتواند باعث آزار و ناراحتی او و به الطبع شب بیداری های شما شود. از طرفی نرخ رشد کودک در سنین نوزادی بسیار سریع است، سعی کنید حداقل سایز لباس نوزاد را یک سایز بالاتر درنظر بگیرید.

  اگر از اندازه دقیق فرزند خود مطمئن نیستید میتوانید از راهنمای سایز استاندارد لباس نوزاد استفاده کنید که بر اساس قد و وزن انتخاب شده اند. اگر هم نمیتوانید در مورد اندازه ها تصمیم قاطع بگیرید سعی کنید یک سایز بزرگتر لباس را بخرید.در مورد زیپ هم اگر در فروشگاه هستید و خرید حضوری دارید، سعی کنید زیپ را یکبار بالا پایین بکشید تا از سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید.

  1. قیمت لباس نوزادی

  هنگام خرید لباس نوزاد، به کمترین قیمت به نام صرفه جویی توجه نکرده و هرگز کیفیت را فدای قیمت پایین نکنید. ما در مورد سرعت رشد نوزادان و میزان حساسیت پوست آنها صحبت کردیم، خرید لباس های با کیفیت و خوب طراحی شده به شما آرامش خاطر می بخشد و همچنین عکس های بسیار خوبی از خاطرات ماندگار ایجاد می کند.


  نویسنده : امیر
  برچسب‌ها : خرید لباس نوزاد, سایز لباس نوزاد, راهنمای خرید لباس نوزاد,
  تاريخ : شنبه 15 آذر 1399 ساعت: 22:35
  بازدید : 19

  صفحات وب