برچسب امنیتی چیست و چگونه کار میکند؟

تبلیغات
تبلیغات

منوهای سایت

ابر برچسب ها

  خبرنامه

  عضویت

  نام کاربري :
  رمز عبور :

  برچسب امنیتی چیست و چگونه کار میکند؟

  به گزارش اخبار مهم تقریباً هر مارکی می تواند قربانی جنس تقلبی شود، چه لباس و لوازمی که ما می پوشیم، چه غذا و نوشیدنی مصرفی و چه وسایل الکترونیکی که برای کار یا سرگرمی استفاده می کنیم. این مشکلی است که سالانه برای یک مارک در سراسر جهان ممکن است چندین هزار دلار ضرر داشته باشد.
   

  خبر خوب در این مورد این است که می توانید با کالای تقلبی مقابله کنید. برچسب های امنیتی اولین و بهترین خط دفاعی شما در برابر متقلبانی هستند که مشتریان شما را فریب می دهند و چهره شما را لکه دار می کنند. با پیشرفت های مداوم در فناوری، برچسب امنیتی به مارک هایی مانند شما کمک می کند زنجیره تأمین خود را زیر نظر داشته و یک قدم جلوتر از جعل کنندگان باشند.

  چرا برچسب امنیتی ضروری است؟

  برچسب امنیتی چیست

  وقتی بیشتر ما به فکر برندی تقلبی هستیم، به کیف دستی های دست ساز یا وسایل الکترونیکی نامرغوب فکر می کنیم. اما تقریباً هر مارکی می تواند قربانی جنس تقلبی شود، از تولیدکنندگان مواد غذایی و نوشیدنی گرفته تا داروسازی.

  این یک مشکل اساسی است که باعث می شود مارک ها درآمد و حسن نیت قابل توجهی را از دست بدهند. برای برخی از مارک ها مانند شرکت های مراقبت های بهداشتی کل برند تجاری آنها به درک مصرف کنندگان از قابلیت اطمینان مرتبط با نام تجاری آنها بستگی دارد و در صورت ورود کالای تقلبی این مورد کاملا از دست میرود.

  چگونه برچسب های امنیتی به برند و مشتریان شما کمک میکند؟

  برچسب های امنیتی به نام های تجاری کمک می کنند تا صحت و سقم محصولات خود را در سراسر زنجیره تأمین، از کف کارخانه گرفته تا دست مصرف کنندگان تأیید کنند. توزیع کنندگان، خرده فروشان و حتی پیروان مشتاق یک برند می توانند یاد بگیرند که به دنبال ویژگی های امنیتی قابل درک هستند تا تایید کنند که محصول واقعی شما را در دست دارند.

  برچسب های امنیتی همچنین نقشی اساسی در اطمینان مصرف کنندگان دارند که محصولات اصلی که خریداری می کنند، در مسیر تولید تا دست مصرف کننده دستکاری نشده است. علاوه بر این، ویژگی های مشخص در انواع خاصی از برچسب های امنیتی، تولیدکنندگان را قادر می سازد تا به راحتی ببینند که هر یک از محصولاتشان به کجا ختم می شود. این قابلیت به آنها کمک می کند تا مشخص کنند که در کدام قسمت از بازار سیاه یا خاکستری تبادل کالا انجام می شود و بنابراین می توانند جلوی آن را بگیرند.

  انواع فناوری برچسب های امنیتی

  انواع برچسب امنیتی

  • برچسب دارای سریال نامبر

  شناسه های منحصر به فرد مانند شماره سریال ها اغلب اولین قدم در ایجاد سیستم علامت گذاری محصول امن است.

  • برچسب بارکد دار (QR Code)
  در حالی که مصرف کنندگان از بارکد برای کنترل موجودی کالا و به عنوان ابزاری برای تسریع روند تسویه حساب در تنظیمات خرده فروشی می شناسند، بسیاری از بارکد های موجود در محصولات حاوی اطلاعاتی است که برای اهداف محافظت از برند استفاده می شود.
  • برچسب تخریبی

  این ویژگی امنیتی که نشان می دهد یک مورد یا برچسب دستکاری شده است. به عنوان مثال، برچسب ممکن است هنگام کنده شدن تخریب شود، بنابراین نمی توان دوباره آن را چسباند. در صورت برداشته شدن یا برچسب زدن روی سطح محصول، سایر برچسب ها یک پیام مکتوب "بی اعتبار" را پشت سر می گذارند.

  سایر برچسب های امنیتی را میتوانید در این سایت مشاهده و مطالعه نمایید.


  نویسنده : امیر
  برچسب‌ها : برچسب امنیتی, امنیت,
  تاريخ : شنبه 24 آبان 1399 ساعت: 1:33
  بازدید : 39

  صفحات وب